Počet položek: 0 0 Kč

O nás

   Vývojem vlastních návnad a nástrah jsem se začal zabývat již koncem devadesátých let. Při vývoji vlastních produktů bylo potřeba studovat konkrétní a různé přísady, které jsou v našich výrobcích použité. Zároveň jsem studoval a zajímal se o trávicí ústrojí kapra a také o jeho životní prostředí, ve kterém se kapři nacházejí a čím se živí. Tyto naše produkty jsem zodpovědně skladál postupně od piky dohromady tak, že jejich složení má hlavu i patu. To znamená, že jsou celoročně použitelné a tudíž pracují jak v teplém tak i v chladném období. Zárověň jsou dobře stravitelné, obsahují vitamíny, minerální látky, proteiny i atraktační látky atd, které kapry vábí a kapři je i sami vyhledávají.

   Jedná se především o boilies mixy a další produkty z naší kuchyně, které jsem celá ta léta zdokonaloval a upravoval do dnešních verzí a jsem s nimi 100% spokojený. Veškeré naše produkty prošly zodpovědnými testy našich zkušených testerů a posléze i našich zákazníků.  Ze základových mixů se tímto odvíjí naše kvalita vyrobeného boilie, které má vynikající výsledky jak na tuzemských tak i na zahraničních vodách ať už na běžných výpravách nebo závodech. Své výrobky jsem uvedl na trh až v roce 2009, kdy byla založená firma Petr Klais, která je zaměřená výhradně na vývoj a výrobu vlastních produktů. Po vzniku naší firmy jsem pokračoval a dále pokračuji se svým týmem ve vývoji dalších produktů, které si zajista najdou své příznivce z řad našich zákazníků.

            Rád bych popřál všem našim zákazníkům mnoho krásných chvil u vody, hezkých zážitků a velké úlovky v letošní sezóně.

            S pozdravem

                                                                                                                                 Petr Klais

 

 Naše firma je registrována podle nařízení EP a Rady (ES) č. 1069/2009, článku:23 u Státní veterinární správy.

Veterinární registrační číslo: CZ81712964

 

O nás
O nás
O nás
O nás Protokol o zkoušce nezávadnosti naších výrobku.

Protokol o zkoušce nezávadnosti naších výrobku.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace